Su Deposu İzolasyonu Sağlanır İken Ne Gibi Tedbirler Alınmalıdır

Kirli su, insan sağlığına zararlı bir risk faktördür. Hijyeni sağlayabilmek adına su depolarımız kontrol edilmesi ile temizlenmiş olan su depoları ile insan sağlığına zarar verip vermeyeceği kontrol altına alınmaktadır. Suyun, sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi sağlanmış olacaktır.

Toplu kullanılan su depolarının, yılda bir kez temizlenmesi gerekmektedir.

Firmamız bu işlemin, sorumluluğunu almaktadır. Su deposu risk analizi yaparak, şu deposu temizlik formu ile belini periyotlarla kontrolünü yapmaktadır.

Su Deposu Neden Önemli

Konutlarda ve tesislerde su deposu suyun kesilmesi halinde zor durumda kalmamaları adına yapılmıştır. Fakat, aynı zamanda konforu yanında hijyen de çok önemlidir.  Firmamız özellik ile dayanıklı malzemelerden üretimini gerçekleştirmiş olduğu su depolarını uzun vadede gönül rahatlığı ile kullanmanızı düşünerek üretmiştir.

Vadapol Su deposu, üretimini gerçekleştiren firmamız, üretimlerini birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiştir. İnsan sağlığını göz ardı etmeksizin, kesinlikle sağlığa zararlı hiçbir madde yoktur. Hiç bir sorun yasamayacağınız son derece kullanışlı olan su depolarımız sayesinde hiç zorlanmadan konforlu şekilde depolarımızı kullanacaksınız. Artık depo ile ilgili hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

Vadapol su deposu; çok dayanıklı ve aynı zaman Dada kullanışlı olan depo türü olduğu için önerimizdir. İstediğiniz litreye göre üretimini yapmaktayız.

Firmamız olarak, hem depo temini konusunda hem de bakım ve temizlik konusunda sizlere bizler vermekteyiz. Yerinize gelerek test ederek, deponun incelenmesi ile risk analizi hazırlayacağız. Periyodik olarak yılda bir kez temizlik ve kontrolünü yapacağız. Bu kontrollerde size temizlik formu sorduğun vereceğiz.  Böylece sizin deponun da hijyen uygulanmış olduğunu kanıtlamış olursunuz ve elinizde bir evrak olur.

Depolarında kalitesi konusunda firmamız olarak, kendimize güveniyoruz. Vadapol demek polyester demektir. Ve insan sağlığına zararı olmayan malzemeden üretilmiştir.

Su kaynağının, temiz ve sağlıklı şekilde barındırabilmeniz için ve suyun inşa sağlığı üzerindeki faydaları için sizlerin de sağlıklı su tüketmesini sağlamak için firmamız olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Firmamıza,  sitemizdeki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Yetkili çalışanlarımız en kısa sürede, yerinize gelerek sizlere istediğiniz hizmeti verecektir.

Leave a Reply