Su Deposu İzolasyonu İçin Randevu Alınması

Eğer binada su deposunda izolasyon yapılmamış ise, yaşanması mümkün olan en büyük problem, suyun dışarıya sızabilmesi ve betonda çatlaklar oluşması ile de içeriye pislik girebilmesi ile suyun kirlenmesi riskidir. Bu da çok sağlıksız bir olaydır.

Eğer depo betonarme bir depo ise, en çok hata yapılan konu Kalender ya da fayans yapılmasıdır. Burada derz dolgulu zamanla aşınacak ve koruma yapamayacağı gibi aynı zamanda da sağlıksız şekilde suyu kirletecektir. Bu şekilde büyük oranda sızıntı olarak şu kaybına sebep olacaktır.

Firmamız tarafından, suda erimeyen izolasyon malzemeleri kullanarak kesin kalıcı çözümü izolasyon sağlamış olacaksınız. Hem de su deponuzun temizliğini de sağlamış olacaksınız.  İzolasyon malzemeleri suya karşı çözülmesini kilitlenecek ve suyumuz deponuzda tertemiz duracaktır.

En Sağlıklı İzolasyon

İzolasyon da, kristalize denilen inorganik doğal malzemeler ile meydana gelmiş izolasyon uygulanmaktadır. Sağlığa hiçbir şekilde zarar vermeyen, malzemeler ile yapılmaktadır. İçme suyu ve kullanma suyu depoları için güvenle uygulayabileceğiniz izolasyonu güvenle yaptırabilirsiniz. Her hangi bir risk içermemektedir.

Su Yalıtımı ihtiyacınız var ise, ve de  kalıcı ve en sağlıklı çözüm aramakta iseniz firmamız sizlerin bu konuda yanınızdadır.

 Su Deposu Beş Bin Litre

Besin litrelik su depolarımız tamamen kendi imalatımızdır. Yüksek kaliteli ve büyük titizlik ile üretimi yapılmıştır. Su deposu ürünlerimiz, tamamen güneşe karşı korumalı ve çevre dostu ürünlerdir. Sizler sağlıkla kullanabilirsiniz.

Tüm su depolarımız da, geri dönüşümlü özellikli malzemeler kullanılmıştır

Ürünlerimiz, sağlık bakanlığı onaylı ürünlerdir.

Su depolarımız, sızma gerçekleştirmeye çek malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Tüm su deposu ürünleri, uv ışınlarına karşı korumalıdır. Hiçbir şekilde renk değişimi be suyun tat değişikliği yasamayacaksınız.

Su depolarımız, izolasyonu temizliğini en az altı aylık şekilde yaptırmalısınız. Bunun için firmamız size altı aylık bakim ve kontrol formu hazırlayıp size bu hizmeti vermektedir.

Firmamızda, temizlik ve sağlık açısından bütün etkenler göz önünde bulundurulmuştur ve bütün ürünlerimiz ve malzemelerimiz sağlığa hiç bir şekilde zarar vermeye  ürünlerdir. Sizinde bu ihtiyaçlarınız için, firmamız sizin yanınızdadır bizden randevu alarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply