Su Deposu İzolasyonu Anadolu Yakası

Su Deposu Üretimi

Firmamız su deposu üretimi ve izolasyonu işlerini ve su deposu tamir islerini profesyonel ekibimiz ile sağlam kadro ile tam teşkilatı olarak yapmaktadır.

İçme suyunuz olarak, depolarınızda su bulundurmaktasınız. Böyle depolar için en iyi olanı polietilen depo isimli depolardır. Sizlerinde, su deposuna ihtiyacınız var ise, gıdaya uyumlu olup olmadığını sormalısınız bir de, uv uyumlu mudur diye sorularını sormayı unutmamalısınız.

Kimyasal madde depolamak için depoya ihtiyacınız var ise, o zaman da alacağınız deponun kimyasala uyumlu olup olmadığı sorusunu sormayı unutmamalısınız.

Deponun yoğunluğu ve kullanılan malzemelerin, sıvıların depolanmasında kullanılan hammadde miktarlarının doğru olarak üretilmiş olması gereklidir.

Deponuz nasıl kurulacak, dar yere mi yoksa geniş yere mi kurulacak, eğer dar yere kurulacak ise, montaj depolar önerilmektedir. Polyester olan depolar uzun süre kullanabileceğiniz depolardır. Bu tür depo uygulaması yapıldığı zaman deponun gövdesi ve yan tarafları ayakları ile de monte şeklinde kurulumu yapılarak alana sokulmakta ve birleştirilmesi işlemi içerideki kısmında yapılmaktadır.

Girişi dar olan ancak yüksekliği ise fazla olan yerler için boru tipi dik olan su   depoları iyi bir seçenek olacaktır.

Toprağın altına yağmur suyu hasadı Atık su uygulamaları için cam elyaf takviyeli olan polyester depolar en çok kullanılan depo tiplerindendir. Toprak altı depoları için dikkat edilmesi gerekli olan konu depo kapağı yüksekliğini ne kadar olduğudur. Yani kullanım amacına uygun olup olmadığıdır. Bundan sonra da dikkat  edilmesi gereken depo yeterince güçlüğü değilmi bu konuda önemlidir.  Bu konuda firmamıza işi projelendirmekte ve hidrolik hesabı ile su deposunu üretimini yapmaktadır. Bö ylece deponun kullanımı ve temizlenmesi daha kolay sağlanır ve korozyonlara karşı da dayanıklı olmaktadır.

Firmamız su deposu konusunda profesyoneldir bu sebeple  şu deposu için doğru adrestesiniz. İstanbul’da Anadolu yakasında olan firmamıza sizleri de bekleriz. Sizlerin de su deposu temizliğine, tamirini, izolasyonuna, ya da alımına ihtiyacınız var ise sizler güler yüzlü çalışanlarımız seve seve yardımcı olacaktır. Bu tür işleriniz için profesyonel hizmet vermekte olan yerleri tercih etmelisiniz. Böylece, uzun yıllar aksilik yaşamadan kullanabilirsiniz.

Leave a Reply