İzolasyonda İçme Suyu Test Raporu

Kirli su, insan hayatı için oldukça riskli bir durumdur. Hijyeni sağlayabilmek için suyu şu depolarında muhafaza ederek sağlığımızı da kontrol altına almış oluruz. Oldukça farklı alanlarda kullanılan bu su depoları yılda en az bir kez temizliğinin yaptırılması ile gerekli hijyen sağlanması yapılmış olacaktır.

Firmamız olarak, bu işlemi yılda bir kez sizler için yapabilmekteyiz. Firmamızda sadece izolasyon ile temizleme işleri değil, su deposunun istediğiniz ölçülerde yerinize göre yapılıp monte ve demonte işlemlerini yapmaktayız. Ve su deposu ile ilgili, gerekli bakım onarım islerini sizler için yapmaktayız. Örneğin şu deposu kapağı, su deposu boruları bunları da sizler için temin edip tamirini yapabilmekteyiz.

Su Depoları Nasıl Çalışır

Su depoları, suyun kesildiği zamanlarda su tüketimini sağlayabilmek ve zor durumda kalmamak için borulardan suyun gerekli yerlere dağılımını yaparak çalışmaktadır. Böylelikle suyun kesildiği zaman depodaki su bitesiye kadar kullanılarak ihtiyaç olunan su depodan karşılamaktadır.

Artık, su deposu kontrol ve denetlenmesi yönetmeliğine göre su deposu olmak zorundadır ve gerekli bakım ve temizliğine yılda bir kez yapılmalıdır. Bu yönetmeliğe göre, toplu tüketim alanlarında içme suyu depoları düzenli olarak kontrol edilmeli bakım ve dezenfeksiyon işlemlerinde kontrol edilip izlenmelidir. Bu kanun iş  yerleri, apartman insan sağlığını korum amacı ile uygulanmaktadır.

Firmamız olarak, bu konularda kontrol ve temizlik işleriniz için sizlere hizmet te vermekteyiz. Bizden konu hakkında randevu talep edebilirsiniz.  Rutin kontrollerinin için belgeli şekilde sizlere kontrol işlerinizi yapabiliriz.

Su deposu ile ilgili, her şey bizden sorulur.

İsterseniz su deposu satın  alabilirsiniz. Kurulumunu ve montajını firmamıza yapabiliriz.

İsterseniz içme suyunuzu test raporu ile test edebiliriz.

İsterseniz su deposu boru ve kapağı gibi parçaları firmamızdan bizi arayarak temin edebilirsiniz. Bakım ve onarım işlerinizi de yapabiliriz.

Su Deposu Ne İçin Önemlidir

Suyun tüketilmesi hayatımız açısında  büyük önem taşımaktadır. Ama suyu tüketir iken hijyen de çok önemlidir. Bunların sağlanabilmesi için uygun koşullarda su depoları üretilmiştir. Ve Artık ister konut ister is yerleri olsun hayatımızda su kesintisi durumlarında oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Su deposu çeşitlerimiz, plastik, çelik yada metal olarak farklı özelliklerdedir. Kullanılmış olan malzemeler ile koruyuculuk özelliği ile suyun kokusuz olarak ve içerisine pislik girmeden muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Leave a Reply