Bolu Su Deposu İzolasyonu

Binalarda su depolarının, içme sularını güvenli ve sağlıklı bir şekilde depolamak ve de, tüm binaya da dağıtmak görevi vardır. Bu sebepten de yabancı ve zararlı maddelerin şu depolarında gitmemesi ve tonlarca suyun da dışarıya çıkmaması gerekmektedir. Bu işlemler izolasyon sayesinde yapılabilmektedir.

Eğer su deponun, su kaçırmayın başladı ise, masraf yapamayacak durumda yani yeni depo alamayacak durma iseniz; şu deposu izolasyon firmamız sizin yardımınızı koşabilir. Bu konuda firmamıza danışarak çağırabilirsiniz ve sizi BH konudaki şikayetiniz den en kısa sürede kurtarabiliriz. Üstelik uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz kalitede sizin için yüzde yüz yalıtımlı hale getireceğini deponun ile uzun yıllar bu dertten kurtulacak rahat edeceksiniz.

Eğer deponuz için, yalıtımın yapılması ihtiyacınız var ise, bolu şu deposu izolasyonu firmamız bu konuda her zaman sizin yanınızdadır.

Bu hizmetimizin yanında, su deposu montajı hizmeti de vermekteyiz. Kendi imalatımız olan şu depolarımızı gelip yerinize montaj işlemini kendimiz sağlam şekilde yapmaktayız.

Su deposu maliyetleri konusunda firmamızı arayabilir ve bizden fiyatları öğrenebilirsiniz. Maliyetler büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.

Su deponun değiştirir iken ya da izolasyonu yapılır iken önce şu deposunda litre hesaplama yapılmaktadır.

Su Depolarının Özellikleri

Tüm su depolarımızın malzemeleri, geri dönüşümü olabilen malzemelerden üretilmiştir.

Su depolarımızı ek kaynak bulundurmadan ürettik ve bu  şekilde su kaybınız olmayacaktır.

Ürünlerimiz güneşe karşı korumalı ürünlerdir.

Su gidiş tesisatı ve hidrofor kurallara uygun şekilde çalışmaktadır. Hidrofor şu deposundan beslenmesi sağlanarak, doğrudan suyun şebeke ye geçişi yapılamaz. Bu kurala göre depolar üretilmelidir.

Pompa susuz çalışmamalıdır. Hidroforun susuz çalışmasını öneyebilmek için su seviyesi aparatı takılması gereklidir

Ürünlerimiz darbelere karşı sağlam olan malzemelerden üretilmiştir.

Suyu hijyenle ve kokusuz şekilde uzun yıllar saklamanızı sağlamaktadır.

bolu su deposu izolasyonu firmamız, İstanbul ilinde yer almaktadır. Sizde İstanbul’da iseniz ve su deposuna ve su deposu izolasyonuna ihtiyacınız var ise sitemizdeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.  Satış temsilcimiz sizin ile irtibata isteklerinizi öğrenerek size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Su, sağlık için çok önemlidir ve suyun uzun güvenle saklanması konusunda mutlaka depolarımıza izolasyon yaptırmalısınız. Aksi halde sağlıksız suyu kullanmak zorunda kalacaksınız bu şekilde kanserojen hale  gelebilmektedir. Sizlerde sağlıklı olarak yaşamayı hak ediyorsunuz ve firmamız olarak daima sizlerin Her zaman yanındayız.

Leave a Reply